Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Jeździectwo, Sport » Zawody w Szarży

SONY DSC

Powiększ

Impreza przyciągnęła miłośników koni i pasjonatów jeździectwa. Widzowie, w atmosferze całodniowego pikniku, mogli obserwować przejazdy 113 par. Łącznie odbyło się 9 konkursów w różnych kategoriach. Część z nich była eliminacjami do Ligi Mazowsza 2013. Najmłodsi jeźdźcy zaprezentowali się w konkurencjach na kucach, najbardziej doświadczeni wystąpili w widowiskowych konkursach w najwyższej klasie N.

W konkursie o puchar burmistrza Gminy Brwinów wystąpiło 29 par. Najlepszy wynik uzyskała Magdalena Zamojska na Klaserze. Puchar za II i III miejsce zdobyły Anna Burska na Mozarcie oraz Natalia Lach na Łopianie.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Profesjonalnie przeprowadzona impreza minęła w miłej i pogodnej atmosferze. Zawody w skokach przez przeszkody wpisały się już na stałe do kalendarza wydarzeń sportowych w gminie Brwinów. Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego.

SONY DSC

Powiększ

informacja: Biuro Promocji, Urząd Gminy Brwinów

 
© 2013 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress