Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Firmy » Galeria Brwinów zaprasza na trzydniowe świętowanie Dnia Kobiet

W Dzień Kobiet Galeria Brwinów zaprasza na kobiece świętowanie z fitnessem, urodą i przekąskami. W programie między innymi pokazy sportowe, konsultacje kosmetyczne oraz możliwość skosztowania pysznych sałatek, przekąsek i ciast przygotowanych specjalnie z myślą o Paniach. Obchody święta rozpoczną się 8 marca i potrwają aż do niedzieli, 10 marca.

Już w piątek 8 marca Panie będą miały okazję wziąć udział w pokazach fitness, które rozpoczną się o godzinie 16.00 w holu Galerii. Co godzinę, aż do 21.00, będzie można zobaczyć jak wygląda trening zumby, fat burningu oraz innych zajęć fitness skierowanych do Pań. Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkie Panie zarówno do obejrzenia pokazów, jak też uprawiania sportu na co dzień.

W sobotę i niedzielę, 9 i 10 marca, na terenie Galerii będzie można natomiast skorzystać z porad konsultantek Avonu, które przedstawią najnowsze wiosenne trendy makijażu, a także zakupić pyszne i zdrowe sałatki, przekąski oraz ciasta. Oczywiście nie zabraknie również stoiska z kwiatami.

Więcej informacji na: www.galeriabrwinow.pl

 
© 2013 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress