Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Firmy » Galeria Brwinów zaprasza na Walentynki

kwiatyZ okazji zbliżającego się dnia Świętego Walentego Galeria Brwinów zaprasza na trzydniowy kiermasz walentynkowy.

Już po raz kolejny w Galerii Brwinów zostanie zorganizowany kiermasz walentynkowy, który odbędzie się w weekend poprzedzający Dzień Zakochanych (8 – 9.02) oraz w Walentynki, czyli w środę 14 lutego. To wspaniała okazja, aby zakupić upominek dla swojej „drugiej połówki”.

W tym roku dużą popularnością cieszą się produkty handmade, dlatego na kiermaszu zaprezentują swoją bogatą ofertę artyści rzemieślnicy. Na stoiskach będzie można znaleźć autorskie wyroby rękodzieła artystycznego, ręcznie wykonaną ceramikę artystyczną, dekoracyjne świeczniki, anioły, ramki, szkatułki na bibeloty czy zegary.

Odwiedzający galerię będą mogli kupić także niepowtarzalną biżuterię wykonaną ze srebra i naturalnych kamieni oraz wyroby jubilerskie z akcentami walentynkowymi. Ponadto Klienci galerii będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy kolorowych kartek walentynkowych oraz pluszowych maskotek.

Pomysły na walentynkowy prezent Klienci znajdą także w butikach i sklepach mieszczących się na terenie galerii. A miłośników dobrego jedzenia restauracja Kulinarium, serwująca dania kuchni polskiej i fusion oraz włoskie Bistro Mama Mia zapraszają na walentynkowe kolacje.

Kiermasz odbywać się będzie w godzinach otwarcia Galerii Brwinów.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Brwinów, otwartej od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00, a w niedzielę 10.00 – 19.00.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.galeriabrwinow.pl oraz na fanpage Galeria Brwinów.

 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress