Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Lekkoatletyka, Sport » II edycja „Biegam bo Lubię” w Książenicach

Ruszyły zapisy do drugiej edycji książenickiego biegu „Biegam, bo lubię w Książenicach” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Książenicach, Przystanek Książenice, radnego Stanisława Kolasę, OSiR i Centrum Kultury.
II edycja biegu odbędzie się w niedzielę 6 kwietnia 2014. Trasa biegu została wytyczona po malowniczo położonych, terenów mieszkaniowo -rekreacyjnych Osiedla Książenice. Uczestnicy imprezy będą mieli do pokonania dwa dystanse 5 i 10 km. Przewidziano także trasy 400m dla maluchów i 1000m dla starszych dzieci. Przygotowano też pięciokilometrową trasę na nordic – walking. Organizatorzy zapewniają zawodnikom bogate pakiety startowe, w tym: koszulkę techniczną, numer startowy z wbudowanym chipem jednorazowym, niespodzianki od sponsorów oraz kupon na ciepły posiłek po biegu. Dla każdego uczestnika na mecie przewidziany jest medal. Warto zapisać się wcześniej – do 23.03 opłata startowa wynosi 35 zł, po tym terminie 45 zł, a w dniu startu już 55 zł. Planowana liczba uczestników zawodów to 400 biegaczy, 100 chodziarzy nordic-walking (wpisowe 15 zł). Dodatkową atrakcją w tym roku będą biegi dla dzieci planowane na dwóch dystansach: 400 m dla maluchów i 1000 m dla starszych dzieci.

W tym roku prawdziwa gratka! Naszą imprezę poprowadzić będą: Paweł Januszewski i Krzysztof Łoniewski dziennikarze Redakcji Sportowej radiowej „Trójki”, którzy razem prowadzą audycję „Biegam, bo lubię”.

treningi 2

Organizatorzy już od 26 stycznia prowadzą cotygodniowe wspólne treningi do biegu, które odbywają się w każdą niedziele o godzinie 10.00 – zbiórka przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Książenicach.  Aktualne informacje na temat treningów można znaleźć na stronie www.facebook.com/BiegamWKsiazenicach

Organizatorzy nie mogą obiecać, że słońce będzie świecić równie pięknie jak w zeszłym roku, zapewniają jednak serdeczną atmosferę dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych i wspaniałą zabawę.
Więcej informacji na www.biegamwksiazenicach.pl

 

Serdecznie zapraszamy nie tylko biegaczy i chodziarzy, ale również kibiców!

 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress