Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Sport, Sztuki walki » II Funny WOM 2014 – 4 medale

Ola atakuje 222Ponad 300 zawodnikówi zawodniczek zaciekle walczyło o medale i dyplomy drugiej edycji FUNNY WOM JUDO w Wesołej pod Warszawą.Wśród nich – czwórka Czerwonych Smoków.

I wszyscy spisali się fantastycznie stając na podium po zacieklych walkach.
Wiktoria srebrna 11Wiktoria Gacka udowodniła sobie i … kilku innym zawodniczkom, że pasy nie wykonują rzutów, tylko zawodnicy je noszący…Wiktoria po 6 miesiącach treningu wygrała z dwiema zawodniczkami o znacznie wyższych stopniach szkoleniowych. Trzy walki wygrane. W walce o złoto tylko minimalnie uległa swojej przeciwniczce.
Ola na podium 222Ola Gomuła wychodziła z siebie by wreszcie zdobyć złoto. Jeszcze tym razem się nie udało, ale przecież srebro to też szlachetny kruszec. Do złota zabrakło … jednego pośladka, czyli niewiele. Poza tym – już wiemy, że warto próbować nowe techniki….
kacper srebrny 222
Kacper Gacka – z czarującym uśmiechem i kompletnym brakiem strachu przed zawodnikami i  sędziami… po prostu sluchał podpowiedzi i je wykonywał. Trzy walki wygrane, jednas przegrana. Srebro.
Jeremi brazowy 111Jeremi Cichy – najbardziej doświadczony i najbardziej utytułowany Smok tym razem nie miał dobrego dnia: dwie walki przegrane i dwie wygrane. W efekcie dopiero trzecie miejsce.
Poza medalami smoczy wojownicy zdobyli coś znacznie cenniejszego: wiarę w siebie.
źródło: Sekcja Judo/Jujitsu UKS Czerwone Smoki
Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress