Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Sport, Tenis ziemny » Turniej tenisowy Brenda Tour

czermarzec_595W sobotę i niedzielę 8 i 9 marca na kortach w Brwinowie odbył się piąty, przedostatni turniej jesienno-zimowego cyklu Tenis10 Brenda Tour. Tym razem zorganizowaliśmy zawody w czterech kategoriach wiekowych: czerwonej (rocznik 2006) czerwonej open, pomarańczowej (rocznik 2005) i młodzieżowej open. W turnieju wzięło udział prawie 50 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.
W kategorii czerwonej po raz kolejny świetnie wypadł nasz młodziutki tenisista Damian Lewandowski, który zajął drugie miejsce. Podobnie jak przed miesiącem bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka ST „Tie Break” Warszawa Monika Stankiewicz. W kategorii czerwonej open zwyciężył Mikołaj Bujak, który w finale pokonał Hanię Potaczek.
W kategorii pomarańczowej, również po raz trzeci z rzędu, najlepszy okazał się Franek Pastuszka z RKT „Return” Radom, który w finale po zaciętym pojedynku wygrał z Zuzią Twarowską.
Zwycięzcą kategorii młodzieżowej chłopców został Antoni Niedziela, a drugie miejsce przypadło Adrianowi Reszczyńskiemu, wśród dziewcząt najlepsza okazała się Kinga Ziółkowska, która w finale wygrała z Olą Machul.
W ramach cyklu Brenda Tour zaplanowaliśmy sześć turniejów dla dzieci i młodzieży od 6 do 16 lat. Zawody zostały włączone do kalendarza Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisowego. Patronem imprez i fundatorem nagród jest znana firma Brenda Sport produkująca wysokiej klasy sprzęt sportowy.
Wyniki:

  • kategoria czerwona (2006-2007) – I miejsce Monika Stankiewicz,II miejsce Damian Lewandowski, III miejsce Leon Babiarz,
  • kategoria czerwona open (2004-2005) – I miejsce Mikołaj Bujak, II miejsce Hania Potaczek , III miejsce Mateusz Ciećko,
  • kategoria pomarańczowa (2005) – I miejsce Franek Pastuszka, II miejsce Zuzanna Twarowska, III miejsce Wiktor Lewandowski,
  • kategoria młodzieżowa dziewcząt – I miejsce Kinga Ziółkowska, II miejsce Kamila Machul, III miejsce Weronika Filczak,
  • kategoria młodzieżowa chłopców – I miejsce Antoni Niedziela, II miejsce Adrian Reszczyński, III miejsce Leszek Dowgwiłlowicz.

Serdecznie dziękujemy też firmie Godan i Wydawnictwu REA za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników turnieju.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na ostatni turniej z cyklu Brenda Tour, który odbędzie się w dniach 26- 27 kwietnia.
Waldemar Cecuła
prezes KS Tennis Life

Brenda Tour

Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress