Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Portal poleca » Brwikon 2014

BRWIKON_2014_Logo_ver3_duzaJesteśmy już w pełni przygotowań, ale znaleźliśmy chwilę, aby przekazać Wam garść najświeższych informacji dotyczących III Konwentu Fantastyki  i Gier Planszowych BRWIKON.

Pierwsza ważna informacja – punkty programu możecie zgłaszać tylko do 14 kwietnia! Program konwentu ładnie pęcznieje, co nie oznacza, że nie jesteśmy otwarci na nowe prelekcje, konkursy czy turnieje z Waszej strony. Czekamy na nie cały czas!

Możemy pochwalić się, że do naszych konwentowych gości dołączyli pisarz sci-fi i fantasy oraz szef linii komiksowej „Egmontu” Tomasz Kołodziejczak oraz redaktor naczelny „Nowej Fantastyki” Jerzy Rzymowski.

Tymczasem pokazujemy Wam pierwszy filmik promocyjny naszej imprezy. Jest to wysokobudżetowa produkcja, w której brali udział charakteryzatorzy z „Władcy Pierścieni”, „Gwiezdnych Wojen”, „Matrixa” oraz „Predatora” 😉

 Dodatkowo można cały czas zgłaszać swoje prace na konkurs literacki o Dębowe Pióro. Najznamienitszy członek kapituły, czyli Andrzej Pilipiuk, nie może się już doczekać przeczytania Waszych prac. Także ankieta do Fantastycznej Familiady czeka na Wasze wypełnienie na naszej stronie internetowej.
Konwent Fantastyki  i Gier Planszowych BRWIKON będzie trwał w dniach 30V – 1 VI. Rezerwujcie sobie zatem ten termin w kalendarzach! Zapraszamy!

 

Więcej informacji o konwencie i jego atrakcjach na www.brwikon.pl oraz na Facebooku!

PLATAK_BRWIKON_2014_duy_ RGB-595

Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress