Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Firmy » Wielkanoc w Galerii Brwinów!

Galeria Brwinow (2)Święta wielkanocne zawitają do centrum handlowego już na początku kwietnia. Pierwsze dwa weekendy upłyną pod hasłem kiermaszu wyrobów regionalnych. Stoiska kusić będą smakołykami i urokliwymi ozdobami wielkanocnymi. 

Kiermasze wielkanocne niezmiennie od lat cieszą się zainteresowaniem konsumentów. Wszystko to za sprawą wyjątkowej oferty produktów i świątecznej atmosfery.

Klienci naszej Galerii cenią sobie sezonowe i tematyczne oferty. Tak jest również przed świętami wielkanocnymi, kiedy szukamy najwyższej jakości produktów i pięknych świątecznych ozdób – mówi Joanna Bońska, kierownik ds. najmu powierzchni komercyjnych z Grupy Włodarzewska, właściciela podwarszawskiej Galerii Brwinów, Galerii Metro oraz Metro Bis.

W trakcie kiermaszu, który odbędzie się 5 i 6 kwietnia oraz 12 i 13 kwietnia, na wszystkich zakupowiczów czekać będą stoiska z naturalnymi produktami, jak na przykład chleby na zakwasie, przetwory, wędliny oraz miody. Pojawią się również stoiska z regionalnymi wyrobami dekoracyjnymi dodającymi uroku wielkanocnym stołom.

Organizatorem kiermaszu wielkanocnego jest Galeria Brwinów.

 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress