Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Milanówek, Sąsiedzi » Wyprzedaż Garażowa

wyprzedaz_majOdbędzie się 10 maja!

Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy będziemy już na zewnątrz.
Każdy kupuje/ sprzedaje/ wymienia co zechce (książki, bibeloty, ubrania, zabawki, gry planszowe, itp.). Od osób sprzedających pobierana jest opłata – 3 pln.

Dla dzieciaków mamy specjalną niespodziankę!

Od 11 do 13 Centrum Animacji przygotuje dla nich super atrakcje. Będą wielkie bańki mydlane i chusta animacyjna i dużo innych atrakcji.

Zadbałyśmy też o mamy, które o 12 mogą wziąć udział w spotkaniu z doulą i promotorką karmienia piersią – Olą Niedbalską. Naprawdę warto!
Pamiętajcie o zabraniu ze sobą koca, drobniaków, dobrego humoru i nie zapomnijcie o spróbowaniu pysznych ciast przygotowanych przez mamy (i tatusiów też) przedszkolaków. Pieniądze ze sprzedaży słodkości przeznaczone zostaną na zakup sprzętu umilającego czas przedszkolakom.

Jeśli macie do sprzedania większe przedmioty, warto wstawić taką wiadomość na facebook’u. Tam też znajdują się wszelkie informacje dotyczące naszej garażówki.

Spotykamy się w sobotę, 10 maja, w godzinach 11-14, w Przedszkolu nr 1 przy ulicy Fiderkiewicza 43, vis-à-vis sklepu Biedronka. Tu jest mapka.

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie śmiało.

Do zobaczenia,

Klara i Agnieszka

Milanowski Klub Mam

 

REGULAMIN WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ

1. W wyprzedaży garażowej mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.

2. Podczas wyprzedaży można sprzedawać dowolne przedmioty (książki, płyty, zabawki, odzież, własnoręcznie wykonane przedmioty i inne). Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagających koncesji (np. broń, alkohol itp.).

3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty.

4. Po zamknięciu swojego stanowiska, trzeba zostawić porządek i zabrać ze sobą wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane.

5. Organizator nie zapewnia stolików, wieszaków i innych rzeczy służących do rozkładania towarów.

6. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.

7. Sprzedawane przedmioty nie podlegają podatkowi VAT.

8. W przypadku gdy wyprzedaż odbywa się w przedszkolu, bezwzględnie nie można przestawiać szafek z butami dzieci.

 

Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress