Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Sport, Tenis ziemny » Sportowo-muzyczna majówka na Orliku w Żółwinie.

015_majowka_na_orliku_595Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie i Klub Sportowy „Tennis Life” zapraszają na imprezę sportowo-muzyczną, która odbędzie się na Orliku w Żółwinie w niedzielę 11 maja. Główną atrakcją majówki będzie występ Orkiestry Św. Mikołaja, jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny folkowej. Koncert zaplanowany został na godz. 18.

Na program sportowy imprezy składają się: pokaz minitenisa przygotowany przez Zespół Szkół nr 1 w Brwinowie, pokazowe mecze z udziałem czołowych tenisistek i tenisistów z Mazowsza w kategorii do 10 lat, a także gry i zabawy sportowe z udziałem kilku brwinowskich klubów sportowych.

Gorąco zapraszamy do przyjścia na Orlik, który w niedzielne popołudnie będzie z pewnością centrum tenisowym Mazowsza. Przygotujemy dla Państwa kilkanaście minikortów, na których będzie można pograć z dziećmi szkolonymi przez nasz klub. Zapewniamy niezbędny sprzęt, wystarczą tylko dobre chęci i odrobina odwagi. Rozpoczęcie imprezy zaplanowaliśmy na godz. 16.

Patronat nad imprezą objęli Polski Związek Tenisowy i Burmistrz Gminy Brwinów.

Waldemar Cecuła
prezes KS Tennis Life

Majówka na Orliku

Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress