Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Sport, Tenis ziemny » Zakończenie cyklu turniejów Brenda Tour

002_Brenda_FinalW dniach 26/27 kwietnia na kortach w Brwinowie zostały rozegrane ostatnie turnieje cyklu Brenda Tour. Tym razem do rywalizacji stanęły dzieci z roczników 2002-2008. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Monika Stankiewicz, Kinga Ziółkowska, Oliwier Zygmunt, Stanisław Mikulski, Szymon Ciećko, Mikołaj Bujak, Leon Babiarz i Antoni Niedziela. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Moniki Stankiewicz, młodziutkiej tenisistki ST „Tie Break” Warszawa, która wygrała na kortach w Brwinowie cztery turnieje z rzędu.

Turnieje Brenda Tour cieszyły się świetną frekwencją i były doskonałą promocją tenisa. Uczestnicy zwodów podkreślali bardzo dobrą organizację i miłą atmosferę panującą na kortach w Brwinowie.

Dla dzieci szkolonych przez nasz klub była to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń turniejowych i sprawdzian przed tegoroczną Talentiadą. Dzieci, które wyróżniły się dobrą postawą podczas turniejów Brenda Tour mają szansę otrzymać powołanie do reprezentacji klubu do Talentiady 2014, eliminacje mazowiecko-podlaskie zostaną rozegrane 31 maja na kortach UKS „Radość 90” w Warszawie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: firmom Brenda Sport, Godan i Wydawnictwu „REA” za ufundowane nagrody.
Ostatni turniej cyklu Brenda Tour został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Waldemar Cecuła
Prezes KS Tennis Life

Brenda Finał

Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress