Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Sport, Sztuki walki » Smoki z kurtuazyjną wizytą w Halinowie….

012_smoki_judo31 maja odbył się pierwszy Turniej Funny Judo z okazji Dnia Dziecka w Halinowie. Judocy Czerwonych Smoków też byli  zaproszeni, a że niezwykli odrzucać jakichkolwiek okazji do zdobywania doświadczeń – to zaproszenie przyjęli.

„….Pojechaliśmy do zaprzyjaźnionego klubu w Halinowie w lekko eksperymentalnym składzie, ponieważ nasi kadrowicze główny start mają za tydzień w Finale Funny WOM. Dla Svena to były pierwsze zawody w życiu, dla Marysi i Miłosza – pierwsze od 9 miesięcy. W naszej drużynie tylko Jeremi jest w ogniu walki po uczestnictwie w większości edycji Funny WOM i… tylko jemu poszło rewelacyjnie: wszystkie walki wygrane przed czasem. Młodszy brat Jeremiego, Miłosz dzielnie stawał z rywalami znacznie cięższymi od siebie  – tu moje mea culpa – zaanonsowałem go jako wielkiej klasy wojownika i trener z Halinowa obawiał się przydzielić go do grupy równoważnej.  Moją rekomendację potwierdził, bo jedną walkę wygrał, jedną minimalnie  przegrał, i tylko jedną przegrał wyraźnie. Miłosz to twardy facet i później trzeba było prosić, by nie zmiażdżył ręki posła pana Grzegorza Woźniaka w żelaznym uścisku….. Marysia Prejss to nasza dobra wróżka i po prostu dobry człowiek – nie chciała gospodarzom robić przykrości, dlatego „dała im wygrać’. Sven Fruga poznał, co to znaczy mieć motyle w brzuchu przed startem, ale poradził sobie z nimi. Trochę gorzej poszło mu z doświadczonymi rywalami ( w roczniku 2003 niektórzy mają za sobą już 4 – lat treningu i uczestnictwo w kilkunastu turniejach ). Na szczęście duch bojowy nas nie opuścił, a sprawnie przeprowadzone zawody ukoronowane zostały dekoracjami wszystkich wygranych przez posła na Sejm RP, p. Grzegorza Woźniaka i –  Burmistrza Halinowa – p. Adama Ciszkowskiego – relacjonuje trener Andrzej Pilipczuk.”

Ostateczne wyniki naszych reprezentantów:

Jeremi Cichy – 1 miejsce

Miłosz Cichy – 3 miejsce

Sven Fruga – 4 miejsce

Marysia Prejss – 5 miejsce

 

Andrzej Pilipczuk

Smoki w Halinowie

Tagi:
 
© 2014 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress