Subskrybuj:InformacjeKomentarze

Tu jesteś: Home » Aktualności, Piłka Nożna, Sport » Złote serce zawodników BKS Naprzód Brwinów

Turniej 2016Nastolatkowie z BKS Naprzód Brwinów zagrali w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się 16 stycznia 2016 r. w Milanówku. Młodzi sportowcy pomogli zebrać pieniądze na leczenie 2,5-letniego Kacpra chorego na opryszczkowe zapalenie mózgu.

Relację z turnieju przesłał Marcin Kośla – prezes BKS Naprzód Brwinów:

Drużyna Naprzodu Brwinów rocznik 2004 wzięła udział w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej drużyn z rocznika 2004 na rzecz pomocy 2,5-letniemu Kacprowi Sosnowskiemu, który choruje na opryszczkowe zapalenie mózgu. Nasi podopieczni ostatecznie zajęli 5 miejsce w stawce 10 zespołów, które uczestniczyły w turnieju. 

W sobotę 16 stycznia w hali sportowej przy ul. Królewskiej 69 w Milanówku odbył się Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn z rocznika 2004 na rzecz pomocy 2,5-letniemu Kacprowi Sosnowskiemu, który choruje na opryszczkowe zapalenie mózgu. Celem turnieju – oprócz pomocy dla młodego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego – było także propagowanie wyszkolenia młodych piłkarzy biorących udział w zawodach poprzez współzawodnictwo, zabawę i przestrzeganie zasad fair play. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie pięciozespołowe grupy. Po fazie grupowej najlepsze dwa zespoły z dwóch grup zagrały w półfinałach, a pozostałe o miejsca.

Rywalizację wygrała drużyna Milanu Milanówek, która po emocjonującym finale zakończonym serią jedenastek okazała się lepsza od Pogoni II Grodzisk Mazowiecki. W małym finale również doszło do rzutów karnych, a w nich drużyna Mazovii Rawa Mazowiecka okazała się lepsza od UKS-u Nowa Wieś. Organizatorzy podziękowali wszystkim drużynom za wspólną zabawę i pomoc dla Kacpra. W sumie zebrano kwotę 2000 złotych.

Skład drużyny BKS Naprzód Brwinów: Jakub Jędrasik, Kacper Lewandowski, Daniel Kozłowski, Michał Wieczorek, Adam Wieczorek, Dawid Adamczuk, Maciej Niemira, Krystian Gajownik, Jakub Moździerz, Michał Hoffmann i trener: Tomasz Białecki.

 Końcowa kolejność: 

  1. Milan Milanówek
  2. Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
  3. Mazovia Rawa Mazowiecka
  4. UKS Nowa Wieś
  5. Naprzód Brwinów
  6. Legion Pruszków
  7. Pogoń I Grodzisk Mazowiecki
  8. Żyrardowianka  
  9. Tur Jaktorów
  10. Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Tagi:
 
© 2016 www.brwinow24.pl Portal informacyjny gminy Brwinów · Subskrybuj:InformacjeKomentarze · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress